Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

16.11.2016

Amnesty International закликала поліцію розслідувати погрози активістам, які підтримують ЛГБТ

Правозахисна організація Amnesty International закликала Національну поліцію розслідувати погрози, що напередодні надійшли громадським діячам через їхню підтримку ЛГБТКІ-спільноти. Про це йдеться в повідомленні організації, пише РБК Україна.

«Це не перший випадок, коли активісти та активістки отримують погрози від радикально налаштованих груп через свою публічну підтримку ЛГБТКІ-спільноти. Правоохоронні органи повинні швидко і ефективно розслідувати ці загрози, зробити все можливе для захисту активісток і активістів», — заявила директор Amnesty International в Україні Оксана Покальчук.

Зазначимо, 15 листопада група людей, які називають себе членами Національного опору, опублікували на сторінці в соцмережах погрози на адресу деяких активістів. Аналогічні погрози були також розіслані в приватних повідомленнях Святославу Шеремету, Марії Берлінській, Олені Шевченко, Інні Совсун, Ірині Славінській, Світлані Заліщук, Мустафі Найєму, Юлії Толопі, Зоряну Кісю.

Нагадаємо, 18 жовтня представники «Правого сектора» і «Азова» зірвали показ фільму Марусі Борцюків «This is gay propaganda», який розповідає про події революції в контексті українського ЛГБТ-співтовариства.