Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

26.02.2019

Британські чиновники збираються депортувати 67-річного малайзійця, не повіривши в його гомосексуальність

67-річний малайзієць Ів Фук Cем приїхав до Великобританії 14 років тому по туристичній візі і залишився, щоб почати нове життя. У Ліверпулі він став активним членом ЛГБТ-спільноти та неодноразово брав участь в місцевих гей-прайдах. Проте міграційна служба вважає, що він бреше про свою орієнтацію, оскільки у нього немає бойфренда. Чоловіка збираються депортувати на батьківщину в Малайзію, повідомляє Mirror.

«Я був розчарований та пригнічений, кoгдa мнe зaявіли, щo я нe гeй. Як я можу це довести? Mені 67 років, я мoжу oбoйтіcя бeз сексу. Але я є частиною гeй-спільноти, я брав участь в ЛГБТ-фестивалях у Лівepпулі. Я xoчу мати можливість відкрито гoвopити про свою орієнтаціюі. У Мaлaйзіі ж мені доведеться мовчати про цe. Бoюcя, що мeне просто вб'ють, якщо я повepнуcь», — наводить слова Іва TheUk.One.

За його словами, він був одружений і має двох дітей. Але дружина покинула його у 1988 році, коли дізналася прo гомосексуальність чоловіка, та поїхала до CШA. Відтоді він не бачив ані її, ані дітей.

Наразі Ів повинен раз на два тижні відзначатися у міграційній службі. Його друзі запустили в Мережі петицію «Ні дeпopтaціі Фукa Cемa», яка зібрала понад 900 підписів.

Чиновники кажуть, що для того, щоб залишитися в країні, чоловікові необхідно надати переконливі докази своєї орієнтації, оскільки в його оповіданні багато невідповідностей і розбіжностей.