Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

03.02.2017

Дружина стрілка з Орландо знала про атаку на гей-клуб

Дружина стрілка з Орландо Омара Матіна, який в червні минулого року вбив 49 людей в гей-клубі Pulse, знала про плани чоловіка і навіть придумала історію, щоб «прикрити» його. Про це повідомляє Кореспондент.net з посиланням на Reuters та федеральну прокуратуру США.

Співробітники ФБР заарештували дружину нападника Нур Салман в її будинку в околицях Сан-Франциско, потім їй висунули звинувачення. Вона також заявила, що заперечує свою провину в пособництві терористичному угрупованню «Ісламська держава» і попросила звільнити її з попереднього ув'язнення.

Як заявила федеральний прокурор Сара Суїні, Салман знала, що її чоловік залишив будинок з вогнепальною зброєю і рюкзаком, наповненим патронами, перед тим, як скоїти напад в клубі. Вона також придумала історію про те, що він нібито перебуває в гостях, на випадок, якщо його почнуть шукати батьки.

«Нур підтримувала і заохочувала дії свого чоловіка і неодноразово брехала уряду», — заявила прокурор, зазначивши, що підозрювана «дуже розважлива і жорстока».

Суд вирішив провести психіатричну і психологічну експертизу.

Нагадаємо, перед нападом на гей-клуб Матін написав у соціальній мережі пост, в якому закликав Росію і США відмовитися від авіаударів по позиціях «Ісламської держави».