Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

23.04.2016

Джеймс Франко зізнався, що трішки гей

jamesАктор Джеймс Франко журналу New York Magazine, в великому інтерв'ю відверто розповів про свою орієнтацію і зізнався, що йому не подобається мислити стереотипами, говорячи про свою сексуальність:

«Якщо ви вирішуєте, гей я чи натурал, на підставі того, з ким я сплю, то, думаю, ви можете вважати мене тим, хто любить дражнити чоловіків», — заявив актор.

Франко зізнався, що у нього ніколи не було сексу з чоловіками, але «близькі контакти» він собі дозволяв і дозволяє:

«Коли я намагаюся втиснути себе в якісь визначення, всі мої почуття бунтують проти цього. Так, напевно, я трохи гей. Це другий бік мене — гей Джеймс», — сказав актор, режисер, продюсер, письменник і художник.

Його книга віршів, вийшла в минулому році, з провокаційною назвою Straight James / Gay James ( «Натурал Джеймс / Гей Джеймс»). У цій книзі, крім віршів, Франко опублікував також діалоги з самим собою, в яких розмірковував про природу своєї сексуальності, пише Газета по-українськи.

Чутки щодо гомосексуальної орієнтації Франко, незважаючи на його романи з дівчатами, ходять вже довгі роки. І актор лише підливає масла у вогонь: грає гомосексуалів в кіно («Харві Мілк», «Мене звуть Майкл») і сам знімає «тематичні» фільми (наприклад, «Інтер'єр: Садо-мазо-гей бар»).

Днями на кінофестивалі Tribeca відбулася прем'єра фільму «Королівська кобра», в якому Франко знявся в одній з головних ролей (актор також виступив продюсером стрічки). Картина розповідає історію зірки гей-порно і його взаємовідносин зі своїм продюсером і, як пишуть критики, вийшла дуже відвертою.