Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

02.06.2017

Керівництво фінського каналу відмовилося від поїздки до Чечні через відсутність об'єктивної журналістики

Керівництво фінського каналу Yleisradio ухвалило рішення не скеровувати до Чечні свого кореспондента Еркку Мікконена, який планував написати матеріал про масові переслідування геїв. Про це в коментарі РБК розповів сам журналіст, пише Гордон.

Мікконен пояснив, що редакція не бере участі в "екскурсіях, де складно робити об'єктивну журналістику". Крім того, за його словами, ситуація із геями – це "занадто болюча тема", тому редакція не хоче наражати на небезпеку спікерів і накликати на них загрозу.

Передувало такому рішенню спілкування журналіста з представником міністерства закордонних справ Російської Федерації Марією Захаровою на прес-конференції, відео якої опублікував Дождь у Facebook.

Мікконен поставив запитання Захаровій про переслідування геїв у Чеченській Республіці і про те, як ця тема впливає на відносини Росії та Євросоюзу. У відповідь представник відомства сказала, що не компетентна у питанні, однак може посприяти в організації поїздки до Чечні.

"Зі свого боку ми знайдемо вам професіоналів, і ви з ними поспілкуєтеся. Усе серйозно, жодних жартів. Просто займається вами і відправкою вас до Чечні", – зазначила Захарова і звернулася до глави Чечні Рамзана Кадирова з проханням організувати для Мікконена ознайомчу поїздку, в якій він би зміг знайти для себе відповіді на всі запитання.