Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

26.08.2017

Конкурс на участь у тренінгу для шкільних психологів

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки COC Netherlands у рамках програми «Allies in Action» оголошуює про початок відбору на тренінг для шкільних психологів з питань консультування ЛГБТІ-підлітків.

Тренінг пройде з 9 по 10 жовтня 2017 року, в м. Запоріжжі.

Захід розрахований саме на практичних шкільних психологів та психологинь з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть змогу відпрацювати практичні навички консультування ЛГБТІ-підлітків під керівництвом досвідчених психотерапевтів/ток. Учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ*-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією. Передбачено також спілкування із батьками ЛГБТ*, яке допоможе зрозуміти, який шлях вони пройшли до прийняття власних дітей.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  2. Тренінг проходитиме повних два дні: з понеділка по вівторок. Участь в тренінгу протягом дводенного періоду є обов'язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму:  https://goo.gl/forms/1MeHjTUpGK7fvApB2

Заявки приймаються включно до середи 23 вересня 2017 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 24 вересня 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com