Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

24.10.2016

ЛГБТ-програма і 250 фільмів: у Києві стартував фестиваль Молодість

У Києві стартував 46-й міжнародний кінофестиваль Молодість. Урочисте відкриття відбулося в Театрі імені Івана Франка.

У програмі фестивалю традиційні міжнародний і національний конкурси, французька, німецька та скандинавська панорами, нічні покази короткометражок, дитяче кіно, а також програма Сонячний зайчик, присвячена ЛГБТ-тематиці, пише Галицький кореспондент із посиланням на ТСН.

Новими в цьому році стануть панорама литовського і угорського кіно та програма, що складається з фільмів жахів. Усього Молодість покаже 250 стрічок. Цього року відбудеться чотири прем’єрні покази українських фільмів. Молодість має потрапити до Книги рекордів Гіннеса, тому що це єдиний міжнародний кінофестиваль у світі, який починає свою роботу і відкривається без копійки державних чи місцевих грошей.

«Ми призвичаїлися до цього. Ми розуміємо, що ситуація в Україні непроста», – розповів гендиректор Молодості Андрій Халпахчі.

Дитячу програму Молодості, яка цьогоріч проходить втретє, відкрили українським анімаційним фільмом Микита Кожум’яка. Презентував його актор Віктор Андрієнко, який озвучив одну з ролей. Усього в дитячій програмі покажуть 7 картин. Оцінювати фільми буде окреме дитяче жюрі.

Фільм-відкриття Молодості – французька стрічка Життя від Стефана Брізе. Його знято по роману Гі де Мопассана. Стрічка отримала головну нагороду на Венеціанському кінофестивалі. Молодість триватиме до 30 жовтня.