Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

29.09.2015

Лукашенко в ООН висловився проти ЛГБТ-родин

536478_20150929092019Білорусь залишається послідовним прихильником «традиційних цінностей» і засуджує «соціальні новації» в інших країнах. Про це під час виступі на Генеральній асамблеї ООН сказав президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє портал NEWSru.ua з посиланням на кореспондента Укрінформу.

«Нас дуже хвилює те, що відбувається в низці країн? процеси руйнування традиційної сім'ї. Особливо не подобається, коли нас закликають визнати певні відступи від норм моралі і різні соціальні „новації“ як природні», — повідомив Лукашенко.

Він запевнив, що зробить все можливе, щоб «наші онуки, правнуки та їхні нащадки зберегли прийняті народом моральні цінності, добрі традиції духовності та культури».

Лукашенко додав, що в ряді країн під звучні заклики до максимальної свободи піддаються випробуванню на міцність основні підвалини людського суспільства: сім'я, мораль і моральність.

"Безвідповідальні соціальні ідеї можуть призвести до нового розколу між різними культурами, породити жорстке релігійне неприйняття, міжнаціональні конфлікти. Чи замислюються про наслідок своїх слів і дій соціальні «новатори?», — підкреслив президент Білорусі.

Зазначимо, Олександр Лукашенко неодноразово категорично висловлювався проти ЛГБТ спільноти: "Нам це чуже. І ні на які революції ми теж не підемо. Більше того, ми не допустимо ніяких революцій. Ми не на кого не будемо тиснути, нікого не будемо труїти. Нехай існує опозиція — справжня опозиція. Нехай бореться на президентських, парламентських виборах, але чесно бореться, не ламає, що не трощить. «Будуть бомбити — отримають по мізках. Що тут незрозумілого?»

Як повідомлялося, у 2013 році у Білорусі обговорювалося введення кримінальної відповідальності за гомосексуальність.