Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

27.10.2014

Мешканці Таїланду вимагали рівності шлюбу для всіх під стінами парламенту

standardimg19Десятки тисяч людей вийшли на вулиці Тайбею (Таїланд) минулої суботи з вимогами запровадження рівності шлюбу, повідомляє PinkNews. Мітингувальники вимагали у парламенту негайно перейти до питання легалізації одностаєвих шлюбів.

«Консервативні сили лобіюють це питання, звинувачуючи нас у тому, що вимагаючи рівних прав ми просимо занадто багато», — коментує події Альберт Ян, один із організаторів акції.

«Рівний шлюб є основним правом людини, і я сподіваюся, що консервативні та релігійні групи будуть мислити більш терпимо та не так вузько», — додає Ван Чун Лін, учасник демонстрації.

Сінді Су, 33-річний активіст, вступивши до шлюбу зі своїм партнером у Канаді в червні, сказав: «Я сподіваюся, що парламент прийме законопроект найближчим часом, тому що ми хочемо мати дітей, і ми повинні отримати правовий статус та захист. Навіть при тому, що ми вже розписалися у Канаді, юридично ми чужі на Тайвані».

Багатостраждальний законопроект, запропонований однією з партій у парламенті, от уже з жовтня минулого року затримується через судову комісію.

Минулого місяця, нагадує PinkNews, шість одностатевих пар на Тайвані спробували зареєструвати свій шлюб в масовому порядку, однак,  їх заяви було відхилено через «відсутність законних прав».