Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

15.10.2013

На міжнародному кінофестивалі у Києві представлять добірку ЛГБТ-стрічок

sm300x210_image-25d3c96Кінофестиваль «Молодість» підготувався на всі сто, пише портал Свідомо: у програмі фестивалю є навіть підбірка ЛГБТ-кіно «Сонячний зайчик». Як живеться геям між Ізраілем та Палестиною, чи має шанси жіноче кохання після в'язниці та як насправді стоять справи з гомосексуалами у католицькій церкві — на ці питання шукали відповідь найкращі режисери цьогорічної, вже 43-ій «Молодості».

Одним із найцікавіших фільмів програми обіцяє бути «Вік і Фло зустріли ведмедя» від канадського режисера Дені Коте. Це історія коханння двох жінок, Вікторії і Флоранс. Вікторію щойно умовно-достроково випустили з в‘язниці. Флоранс відсиділа і повернулась до в’язничної коханки. Вони ховаються у затишній лісовій хатинці. Ґійома призначено наглядати за Вік. Він бачить, як конфлікт амбіцій та світоглядів поглиблює прірву між жінками. Коли минуле їх наздоганяє, свобода опиняється під загрозою. «Вік і Фло зустріли ведмедя» вже здобув престижну премію Альфреда Бауера. У Києві Дені Коте представить фільм особисто.

Варто подивитись і «В ім’я...» — нову роботу польської режисерки Малґожати Шумовської. Фільм руйнує стереотипи про гомосексуальність у католицькій церкві. «В ім’я...» вже здобув премію Teddy на цьогорічному Берлінале, а також гран-прі у Стамбулі. Інтригує також «Поночі» — дебютний фільм ізраїльського режисера Майкла Майєра. Палестинський студент Німер закохується в ізраїльського юриста Роя. Палестинська громада не приймає його сексуальну ідентичність, а ізраїльська -національну. Стосунки й життя героїв опиняються під загрозою.

43-тій кінофестиваль «Молодість» відбудеться з 19 по 27 жовтня. Головною локацією  буде кінотеатр «Київ». Покази програми «Сонячний зайчик» відбуватимуться в кінотеатрі «Жовтень».