Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

11.03.2016

На Росії школярам показали відео про жіночу розпусту та США

2016-03-11_201809У кубанській школі учням восьмого класу на уроці ОБЖ показали ролик про репродуктивне здоров'я, який суперечить науковим даним і винить в усьому США, пише Depo.

Творці ролика стверджують, що дитині передаються гени першого статевого партнера матері — навіть якщо батьком став інший чоловік. Ця ідея підноситься в агресивній формі: «Науковий факт: дівчина, яка встигла переспати з багатьма хлопцями, — це смітник з домішкою генів від всіх її чоловіків».

У зниженні середнього віку першого статевого контакту на Росії, згідно фільму, винні США: нібито американський уряд розбещує російську молодь, «пропагуючи феміністські і ЛГБТ-цінності».

Директор школи Георгій Кайшев після дзвінка кореспондента Медузи подивився фільм і заявив, що не виявив в ньому «нічого кримінального». Він підкреслив, що у нього немає компетенції обговорювати наукову сторону питання про спадкування генів, «що передаються дитині» від першого статевого партнера жінки.

Директор відмовився відповідати на питання, чи згоден він сам з твердженням, що чоловікові не слід ні в якому разі вступати в шлюб з жінкою, у якої вже були статеві партнери.