Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

29.12.2016

На Тайвані планують ухвалити одностатеві шлюби

Парламент Тайваню обговорює закон, який дозволятиме одностатеві шлюби на острові, пише euronews. Законопроект вже ухвалений у першому читанні. Якщо його підтримують у другому, то вже за півроку буде останнє читання, після якого Тайвань може стати першим регіоном в Азії, де будуть узаконені одностатеві шлюби. Однак не всі підтримують цю ініціативу.

“Я дуже хвилююсь за наше майбутнє, бо держава має базуватися на простому принципі – чоловік має бути з жінкою, так має виглядати шлюб. І це було основним принципом впродовж багатьох років”, – каже жінка, яка не підтримує цю ідею.

За соціологічними опитуваннями, громадськість Тайваню розділена майже рівно навпіл: 46% підтримують одностатеві шлюби, а 45% – ні.

“Я думаю, що любов між людьми – це дуже природня річ. Тому я ніколи не міг зрозуміти – чому люди, які кохають один не одного, не можуть одружитися? Лише тому, що це двоє чоловіків чи жінок, чи це транссексуали. Тому варто підняти ця питання”, – каже один із активістів ЛГБТ-спільноти.

Острів Тайвань відомий як один із найпрогресивніших у регіоні щодо демократії і дотримання прав людини. Зокрема цього року населення Тайваню обрало своїм президентом жінку – Цай Інвень.