Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

07.08.2017

Невідомі не дали презентувати книгу «Розстрільний календар» через позицію авторки щодо гей-прайду – організатори Бандерштату

На Волині була скасована презентація книги Олени Герасим’юк «Розстрільний календар» на фестивалі Бандерштат. До організаторів звернулися люди, які назвались представниками ВО «Свобода» із вимогою скасувати виступ Олени Герасим’юк.

Про це в коментарі Громадському радіо розповіла організаторка літсцени фестивалю Бандерштат Ганна Луцюк.

«Прийшли в оргкомітет «сободівці», націоналісти, які представилися і сказали, що вони не можуть допустити на Бандерштаті виступ Олени Герасим’юк через її позицію стосовно гей-параду. Також у них ще якісь там незрозумілі конфлікти. Вони сказали, якщо ми цей виступ зробимо, то будуть проблеми. Також погрожували і письменниці», — зазначила Ганна Луцюк.

За словами організаторів, виступ скасували, щоб унеможливити конфлікт.

У Луцькій міській організації ВО «Свобода» заперечують свою причетність до інциденту. В коментарі Громадському радіо керівник Луцької міської організації ВО «Свобода» Микола Федік зазначив, що організації не проводила і не збирається проводити жодних протестних акцій на фестивалі.

«Луцька міська організація ВО «Свобода» не проводила, не проводить і не збирається проводити жодних протестних акцій на фестивалі. Також як керівник міської організації, я не робив жодних заяв та нікого не уповноважував робити заяви та вчиняти будь-які дії від імені Луцької міської організації ВО «Свобода», — сказав Микола Федік.