Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

10.01.2019

Пастор, який назвав жертв теракту у гей-клубі Орландо «покидьками», звільнений

Американський пастор Донні Ромеро, який проповідував у баптистській церкві в Техасі, пішов у відставку, коли з'ясувалося, що він користувався послугами секс-працівниць.

У 2016 році ім'я Ромеро обійшло світові ЗМІ, коли він заявив, що геї є «покидьками» і висловив надію: ті, що вижили в гей-клубі «The Pulse» в Орландо також «відправляться на той світ».

«Ці 50 содомітів — все збоченці і педофіли, вони — покидьки землі, а земля тепер трохи чистіше. Я чув, що кілька цих *** все ще в реанімації. До завтрашнього ранку вони всі будуть горіти в пеклі, як і всі інші, так що вони більше не зможуть виходити на вулицю і завдавати болю маленьким дітям», — заявив тоді скандальний пастор. Тепер Ромеро довелося пояснюватися перед парафіянами за свої гріхи. У зверненні він не згадав, що це за «гріхи», а лише вибачився перед дружиною і шістьма дітьми.

Що це за «гріхи», розповіли його колеги — не менш мерзенні гомофоби. Як з'ясувалося, пише PinkNews, «святий отець» користувався послугами секс-працівниць, курив марихуану і грав в казино.

Влітку 2016 року інший пастор, який заявив, що жертви теракту в Орландо «отримали по заслугах», був заарештований за звинуваченням у розбещенні неповнолітніх.