Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

10.09.2013

Посольства Росії по всьому світу пікетували захисники прав ЛГБТ

1_embПредставники ЛГБТ -руху в 50 містах світу провели протести під посольствами Росії проти закону про «пропаганду гомосексуалізму».

Пари цілувалися під стінами посольства Росії більн, ніж в 50 містах, долучившись до акції під гаслом «Для Росії з любов'ю». Таким чином вони протестували проти закону про заборону так званої «гомосексуальної пропаганди», прийнятого в червні в Росії за ініціативою парламенту.

Неприємний інцидент стався лише у Вільнюсі, де під час акції постраждав підліток. Як передають місцеві ЗМІ, учасники акції протесту стверджували, що коли вони йшли по проспекту, несподівано підбіг підліток 10-12 років вихопив ніж і розрізав їм райдужний прапор. "Після цього він пустився тікати і мало не потрапив під машину. Ми навіть не встигли відреагувати", — розповіла одна з організаторок акції Олена Полуянова.

Цікаво, що в Парижі серед учасників були не тільки представники сексменшин, а й активісти-екологи і феміністки. Незважаючи на миролюбний настрій акції, за поведінкою демонстрантів наглядали десятки поліцейських. Багато ЛГБТ-організацій закликають до бойкоту зимових Олімпійських ігор 2014 в Сочі. Учасники сьогоднішньої акції закликали Міжнародний Олімпійський Комітет відреагувати на прийнятий в Росії гомофобний закон.

Джерелоmsmua.org