Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

09.05.2018

Російська коментаторка Євробачення назвала виступ представника Ірландії про кохання двох юнаків «піснею про справжню чоловічу дружбу»

Як було відомо раніше, російський Перший канал вирішив змістити пряму трансляцію першого півфіналу Євробачення-2018 на півтори години, пояснюючи це особливостями наповнення ефірного часу.

Проте, фанати конкурса зауважували, що на такий крок керівництво каналу пішло через номер представника Ірландії, в якому двоє хлопців гратимуть пару закоханих.  Таким чином виступ ірландця показувався б у нічний час,  в який його, на думку Першого каналу, не зможуть побачити діти.

Тож вчора в ефірі Першого каналу відбулася трансляція запису  першого півфіналу Євробачення, який в цьому році проходить в столиці Португалії.

Композицію ірландського виконавця Райна О'Шонессі коментаторка Яна Чурікова назвала «піснею про справжню чоловічу дружбу». «Ірландія — своєрідний олімпійський чемпіон» Євробачення «. Вона перемагала на конкурсі сім разів. Але те, що ми побачимо зараз це щось інше ...» — повідомила Чурикова і розповіла історію про те, що людина з прізвищем О'Шонессі вже одного разу співала на конкурсі і посіла друге місце з кінця.

63-й конкурс пісні «Євробачення» проходить в Лісабоні. У першому півфіналі взяли участь представники 19 країн, десять з яких за підсумками глядацького голосування потрапили у фінал.

До фіналу вийшли — Литва, Ірландія, Албанія, Фінляндія, Кіпр, Болгарія, Чехія, Австрія, Ізраїль і Естонія.