Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

21.01.2015

РПЦ звинуватила авторку книг для дітей у гей-пропаганді

pic_bd2145b6a12b26e2c318d0f371208cb4Патріарша комісія з питань сім'ї та дитинства попередила про «небезпечну гей-пропаганду» в книзі Віри Тіменчік «Сім'я у нас й у інших», яка публікується в рамках дитячого проекту письменниці Людмили Улицької. Відповідне звернення розміщено на сайті Архангельській і Холмогорської єпархії, пише Lenta.ru.

«У цій книзі присутня інформація, яка не відповідає дитячому сприйняттю. Фактично, на думку ряду експертів, вона спрямована на формування у дітей «терпимого» або позитивного ставлення до гомосексуальності, педофілії, гомосексуальним шлюбів, іншим формам так званих «нетрадиційних», аморальних сексуальних відносин », — наголошується в повідомленні.

Цікаво, що це не перше подібне звинувачення на адресу авторки. Так, у травні 2014 року перевіркою книги Віри Тимчук зайнялася прокуратура міста Орел, раніше, у лютому — прокуратура Ульяновської області. В даний час твір поширюється за сприяння проекту «Інститут толерантності» в різних регіонах Росії.

Книга «Сім'я у нас і у інших» була видана 2006 року в рамках дитячого проекту Улицької. У ній згадується легалізація одностатевих шлюбів й традиції африканського племені азанде, де чоловіки «беруть в дружин» хлопчиків 12-20 років. За цей історичний факт книгу й звинуватили у так званій «пропаганді гомосексуалізму».