Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

12.01.2019

У Чечні відновилися переслідування геїв, — «Новая газета»

У Чечні відновилися переслідування геїв. Про це повідомило російське видання «Новая газета» з посиланням на свої джерела та «Російську ЛГБТ-мережу».

«У Чечні знову почалися переслідування приналежних до ЛГБТ хлопців і дівчат. Прошу всіх, хто ще на свободі, поставитися серйозно до цього повідомлення та якомога швидше бігти з республіки. Прошу звернутися до правозахисників, ЗМІ, друзів, які можуть вам допомогти», — ідеться в повідомленні однієї з груп російської мережі «ВКонтакте», інформує «Громадське».

На початку квітня 2017 року російське видання «Новая газета» оприлюднило метаріал про те, що в Чечні було затримано більше сотні чоловіків, яких силовики запідозрили в гомосексуальності.

Редакторка відділу спецпроектів видання «Новая газета» Олена Мілашина навела дані про те, що у Чечні під час «зачисток» ЛГБТ-спільноти, влаштованих силовиками, було вбито близько 30 чоловіків.

Додамо, що громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» звернулася до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана через статтю секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олександра Турчинова, де той розкритикував уповноважену з питань гендерної політики, запропонував змінити поняття «гендер» на «стать» і виступив проти Стамбульської конвенції.