Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

26.10.2014

У Техасі донька міської голови не змогла отримати водійське посвідчення через те, що має двох мам

texas-driver-licenseМіська голова Хьюстону (штат Техас) Еніс Паркер заявила у четвер, що техаський Департамент громадської безпеки заборонив її дочці складати іспит з водіння через те, що остання має двох мам, повідомляє Huffington Post. Між тим, вищезгадана міська голова стала першою відкритою лесбійкою у США на такому посту, яка одружилася одностатевим шлюбом.

Про таке неподобство Паркер написала у своєму Твіттері:

На той час ні Департамент, ні прес-служба голови Хьюстону не змогли прокоментувати ситуацію: перші просто проігнорували звернення, а Еніс Паркер була у відряджені. Однак, близько опівдня п’ятниці Паркер у тому ж блозі написала, що питання вирішене, хоча це й вартувало аж трьох звернень до Департаменту громадської безпеки:

Однак, після галасу у мережі свій коментар до інциденту видала й прес-служба Департаменту.

«Усі люди, які вперше воліють отримати водійське посвідчення у Техасі, повинні надати різноманітні документи, щоб завірити свою особу, номер соціального страхування, громадянство США, та реєстрацію у Техасі», — заявив Том Вінджер, прес-секретар ДГБ. — «У цьому ж випадку особа одразу ж не надала всі необхідні документи, щоб завірити своє місце проживання. Після того, як ці документи було подано, особа змогла перейти до іспиту. У цій справі не було жодних обмежень, які могли б бути пов’язані з одностатевими шлюбами».