Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

14.02.2019

В Ірпені міськрада вирішила «потролити» опозицію, приписавши їй організацію фейкового гей-параду

Ірпінська міська рада розмістила на сторінці в Facebook фотографію фейкової заявки на проведення ЛГБТ-акції до Дня св. Валентина 14 лютого на центральній площі міста, пишt PRportal.

Заявка нібито подана від імені бізнесмена і громадського діяча Олексія Зіневича. Сам Зіневич у коментарі Українським Новинам назвав цей хід «тролінгом» з боку місцевої влади, якій більше нема чого протиставити критиці їх діяльності від опозиції.

«В місті немає проблем з толерантністю, але міська влада, за якою стоїть колишній мер міста Володимир Карплюк, чомусь вирішила пожартувати саме на цю тему. Очевидно, що для них підтримка або нейтральне ставлення до гей-спільноти — щось, що виходить з ряду геть. Що ж, ми подбаємо про те, щоб про це дізналися відповідні правозахисні організації», — зазначив Зіневич.

«У нас є багато інших поточних завдань, наприклад, зупинити забудову заплави річки Ірпінь, припинити незаконне вивезення торфу, яке відбувається цілодобово. Забудова, яка загрожує і Ірпеню, і Києву екологічною катастрофою — це проблема, від якої влада сьогодні будь-якими способами відволікає увагу і громади, і ЗМІ. Втім, це нам ніколи не заважало», — уклав Зіневич.