Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

17.09.2013

В Києві нарешті офіційно зареєстрували першу громадську організацію батьків ЛГБТ-людей

tutfoim0111

Міністерство юстиції нарешті офіційно зареєструвало громадську організацію "Батьківська Ініціатива «ТЕРГО» - повідомляється на офіційному сайті організації. Громадська ініціатива виникла у квітні 2013 року в Києві і її завданням є об’єднання людей, яким не байдужі права ЛГБТ, а також об’єднання батьків ЛГБТ-людей.

Батьки, у яких бісексуальні чи гомосексуальні діти, зустрічаються раз на місяць. Головна мета цих зустрічей — допомогти одне одному пройти непростий момент усвідомлення «нетрадиційної» орієнтації сина чи доньки, а також встановити довірливі стосунки у родині. «Батьківська Ініціатива «ТЕРГО» відкрита і для самих геїв та лесбійок, що хочуть здійснити «камін-аут» — тобто відкрито зізнатись у своїй орієнтації.

Всеукраїнська ініціатива «ТЕРГО» працює за адресою Саксаганського, 54/56. Дзвонити можна за номером 289-39-79. Якщо ви підозрюєте, що ваша дитина гей чи лесбійка, але поки не наважуєтесь звертатись до організацій — вам можуть допомогти матеріали «Коаліції з протидії дискримінації в Україні».

Джерело: Свідомо