Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

01.12.2016

«Від вашого звернення тхне скрєпами»: на сайте Запорожского облсовета появилась первая петиция

30 ноября на сайте Запорожского облсовета появилась первая петиция. Об этом сообщает 061.

Ее подал житель Запорожья Дмитрий Калинин. Петиция называется так: «Скасувати рішення №27 дев’ятої сесії сьомого скликання ЗОР». Речь идет об обращении депутатов по поводу «защиты института семьи Украины». Согласно этому решению депутаты Запорожского областного совета направили президенту Украины Петру Порошенко и ряду министерств обращение, в котором потребовали сохранить в Конституции статью, которая определяет брак как союз между мужчиной и женщиной, убрать из Трудового кодекса термины «сексуальная ориентация» и «гендерная идентичность», а также учредить должность Правительственного уполномоченного по вопросам семьи.

«У своєму зверненні депутати Запорізької обласної ради послуговуються фантастичними термінами „штучна проблема“, „так звана дискримінація“, „традиційні цінності“ і вимагають зупинити процес „викривлення“ дефініцій шлюбу і сім’ї в Конституції України, виключити з законодавства заборону дискримінації у трудовій сфері за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності і зупинити затверджений Урядом план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», — говорится в петиции.

петиция2323

«Шановні депутати Запорізької обласної ради! Ваше звернення — мерзенне й огидне, від нього тхне „скрєпами“ колишнього Радянського Союзу і нинішньої Російської Федерації. Я прошу Вас якщо не сприяти, то хоча б не заважати центральній владі нарешті виконувати їхні прямі обов’язки з захисту меншин від дискримінації і не діяти подібно до східного сусіда. Україна — країна толерантності, людяності і правди порівняно із Російською Федерацією. І ми маємо і надалі йти шляхом розвитку основоположних цінностей — поваги до різноманіття і всіх людей, незалежно від будь-яких їхніх ознак», — пишет автор петиции.

петиция2323343434

«Якщо Ви вважаєте, що Ваше звернення відбиває думку запорізької громади — влаштуйте громадські слухання і я обов’язково завітаю і розповім про „так звану“ (!!!) дискримінацію, з якою я повсякденно стикаюся у житті, на вулиці, на навчанні.  Туди ж, я впевнений, прийде багато запоріжців, які зможуть довести Вам наявність такої проблеми як в Запоріжжі, так і в Україні загалом. Я впевнений, що Вами не проводилось жодних досліджень, не розглядалося жодних робіт з цієї теми, тому у Вас немає жодного права приймати таке рішення від імені запорізької громади», — говорится в петиции.

Автор петиции требует отменить это обращение.

У запорожцев есть 91 день на сбор подписей под этой петицией. Чтобы ее рассмотрел облсовет, нужно собрать 2000 подписей.