Численні дослідження свідчать, що ВІЛ-позитивні люди з невизначеним вірусним навантаженням не можуть передати ВІЛ. Попри це, стигматизація людей, що живуть з ВІЛ, залишається поширенним явищем. Навіть у індустріі фільмів для дорослих, де, здавалося би, не місце стереотипам та упередженням.

Нещодавно один з акторів Next Door Studios Донте Зік написав у Твіттер:

“Все повинні проходити тест. Не хочу працювати ні з тими, у кого визначається вірусне навантаження, ні з тими, у кого не визначається. Було б добре, щоб тест був обов’язковим …”

Так Зік відреагував на пропозицію свого колеги Ніка Фітта спростити правила роботи порноакторів, прирівнявши ВІЛ-позитивних виконавців з невизначеним вірусним навантаженням до ВІЛ-негативних моделей.

У соцмережах засудили невігластво Зика, а студія Next Door оголосила, що після двох років співпраці не буде продовжувати з ним контракт.

На це актор заявив, що і сам не хотів більше співпрацювати з цією студією, а збирається розширити своє амплуа, переключившись на зйомки в порнофільмах за участю гетеросексуалів, бісексуалів і трансгендерних людей.