Автор: Кирило Філатов

 

Британський вчитель математики Скотт Шервуд, який працював в одній із шкіл у Східному Саксессі, був змушений призупинити викладання. Це сталося після того, як студенти впізнали в ньому колишню гей-порно зірку. Про це пишуть журналісти The New Zealand Herald.

Один з учнів побачив на YouTube відцензурований фрагмент одного з порно-роликів. Пізніше підлітки почали шукати в інтернеті інформацію про свого вчителя. І дізналися, що раніше він знімався у дорослому відео студії «Colt» під ім’ям Аарон Кейдж. Виявилося, що до викладання Скотт Шервуд підробляв тренером. Тоді він і отримав пропозицію знятися у порно. Це було вісім років тому.

Зараз в школі триває внутрішнє розслідування. Виконуючий обов’язки керівника закладу Аустен Хіндман у відкритому листі до батьків учнів повідомив: «Поки ми все не з’ясуємо, співробітник не буде працювати. Ми добре розуміємо ситуацію. Поки я не можу робити будь-які коментарі».

Сам Скотт Шервуд заявив: «Порно не може розглядатися як професійний фах. Максимум це друга робота». Також математик додав, що у 2015 році закінчив Саксесський університет і отримав диплом магістра.