Відвідувачі та відвідувачки запорізького Queer Home’у найближчого тижня можуть познайомитися з мандрівною фотовиставкою, що розповідає про стосунки ЛГБТ-українців та українок із близькими та рідними — цими днями до офісу Запорізького обласного благодійного фонду “Гендер Зед” завітала експозиція “Наші рідні”.

Герої фоторобіт — члени та членкині громадської організації «TERGO», заснованої батьками та друзями наших ЛГБТ-співвітчизників та співвітчизниць.

“Коли ми з партнером зможемо розписатися, мама та Настя обов’язково будуть на нашому весіллі. Дітей ми теж плануємо” — такий коментар розміщено під однією зі світлин.

— Ми — батьки та родичі, друзі геїв та лесбіянок, бісексуалів та трансгендерних людей. Ми представляємо співтовариство, яке хоче підтримати тих, у кого інша сексуальна орієнтація чи гендерна ідентичність. Тільки завдяки повазі один до одного, дотримання права людини на самоідентичність, ми зможемо реалізувати наш повний людський потенціал, кожен окремо та всі разом, — коментувала фотовиставку Олена, мати та представниця батьківської ініціативи організації «TERGO».

Експозиція знаходитиметься у Queer Home’і до 19 квітня.