Актор Джеймс Франко журналу New York Magazine, в великому інтерв’ю відверто розповів про свою орієнтацію і зізнався, що йому не подобається мислити стереотипами, говорячи про свою сексуальність:

“Якщо ви вирішуєте, гей я чи натурал, на підставі того, з ким я сплю, то, думаю, ви можете вважати мене тим, хто любить дражнити чоловіків”, – заявив актор.

Франко зізнався, що у нього ніколи не було сексу з чоловіками, але “близькі контакти” він собі дозволяв і дозволяє:

“Коли я намагаюся втиснути себе в якісь визначення, всі мої почуття бунтують проти цього. Так, напевно, я трохи гей. Це другий бік мене – гей Джеймс”, – сказав актор, режисер, продюсер, письменник і художник.

Його книга віршів, вийшла в минулому році, з провокаційною назвою Straight James / Gay James ( “Натурал Джеймс / Гей Джеймс”). У цій книзі, крім віршів, Франко опублікував також діалоги з самим собою, в яких розмірковував про природу своєї сексуальності, пише Газета по-українськи.

Чутки щодо гомосексуальної орієнтації Франко, незважаючи на його романи з дівчатами, ходять вже довгі роки. І актор лише підливає масла у вогонь: грає гомосексуалів в кіно (“Харві Мілк”, “Мене звуть Майкл”) і сам знімає “тематичні” фільми (наприклад, “Інтер’єр: Садо-мазо-гей бар”).

Днями на кінофестивалі Tribeca відбулася прем’єра фільму “Королівська кобра”, в якому Франко знявся в одній з головних ролей (актор також виступив продюсером стрічки). Картина розповідає історію зірки гей-порно і його взаємовідносин зі своїм продюсером і, як пишуть критики, вийшла дуже відвертою.