Автор: Кирило Філатов

 

В іспанських борделях спостерігається ажіотаж щодо секс-роботів. Клієнти хочуть спробувати їх незалежно від своєї орієнтації, пише Daily Star Online.

Наприклад, заклад Lumidolls пропонує сексуальну ляльку чоловікам, які бажають поекспериментувати із власною сексуальністю. Такі клієнти зазвичай називають себе «зацікавленими бісексуалами», але не хочуть вступати у зв’язок з реальними хлопцями. Їм пропонують ляльку на ім’я Кен. Вона схожа на молодого Девіда Боуї, має тонке худорляве тіло та статевий орган, яким легко управляти. «Кен більш приємний, захоплюючий та еротичний, ніж ви можете собі уявити», – каже власник закладу Серджі Пріто.

Зараз у борделі більш популярними є «жінки-роботи». Але, впевнений Серджі, «чоловіки-кіборги» з кожним днем стають все більш популярними.

Втім, не всі задоволені таким успіхом. Деякі експерти з кібербезпеки прогнозують майбутню епідемію вбивств власників роботів. Нібито у цьому будуть винні саме секс-ляльки , що зовсім скоро заволодіють штучним інтелектом і зможуть підключитися до інтернету.