Згідно зі статистикою GameLink, одного з найбільших провайдерів дорослого контенту в США, за останні 4 роки інтерес до контенту за участю транссексуалів виріс на 47%, а для гомофобної Північної Кароліни ця цифра становить 64%.

Про це повідомляє телеканал 24 із посиланням на Нож. Серед жителів штату Міссісіпі, де поширені аналогічні погляди на правомірність зв’язку між двома чоловіками, топ-5 роликів за останні 90 днів були два відео з трансгендерами і три про контакти молодого хлопця і його ймовірного батька.

Адміністрація ресурсу називає Міссісіпі шостим штатом за обсягами споживання гей-порно і першим за лицемірством: минулого тижня місцевий парламент схвалив закон, згідно з яким шлюб може складатись тільки між людьми різної статі. Критики закону, який суперечить загальнодержавній політиці США, відзначають, що він не тільки ущемляє інтереси ЛГБТ, але і позбавляє права на сім’ю тих, хто народився з ознаками гермафродитизму і хоче позбутися від них.

Північна Кароліна напередодні витратила 42 тисячі доларів платників податків, на те, щоб офіційно заборонити трансгендерам заходити в туалети, які не призначені для їхньої біологічної статі.