Справу про вбивство проти зірки гей-порно закрито цими днями, пише GayStarNews.

У 2013 році Джон “Champ” Снейвлі, відомий у порно-індустрії під ім’ям Джош Логан (Josh Logan), був заарештований та обвинувачений у жорстокому вбивстві маркетингового директора Сема Дель Брокко. Тоді співробітники поліції виявили тіло Дель Брокко у його таунхаусі на Помпано Біч. Він був знайдений у влісній спальні, після того, як отримав 12 ножових поранень у області грудної клітки.

Вбивця Дель Брокко залишив сліди крові по всьому будинку та заховав знаряддя вбивства — кухонний ніж — під килимком.

У ході слідчих дій поліцейські встановили, що маркетинговий директор вів «таємне життя», відвідуючи гей-бари та користуючись послугами стриптизерів. Крім того слідчі відновили знаряддя вбивства, а також відбитки пальців та ДНК ймовірного вбивці.

Відбитки порнозірки було знайдено на автомобілі Дель Брокко, пляшку з під напою з його ДНК було виявлено ​​у смітнику квартири.

Під час арешту затриманий сказав що не знайомий з вбитим, але під час допиту зізнався, що був у квартирі з Дель Брокко. Відтоді актор знаходився у в’язниці.

16 лютого суддя Ілона М. Холмс закрила справу проти порноактора, адвокат якого подав клопотання про припинення справи.

За словами адвоката, сліди його підзахисного не збігаються з наявними у матеріалах справи, в той час як відбитки Снейвлі були виявлені за межами автомобіля Дель Брокко, а відбитки та ДНК всередині автомобіля обвинуваченому не належать.

Наразі прокуратура має 15 днів на подачу апеляції, в той час як Снейвлі залишається у в’язниці округу Бровард.