«Кохання переможе ненависть» — саме під таким гаслом у Запоріжжі стартувала нова соціальна реклама. Мінімалістичне наповнення чотирьох сцен, зображених на бігбордах центральних вулиць міста, покликане зосередити запоріжців та гостей міста на головному — любові та злагоді у суспільстві.

11805949_1083998734962111_1250511172_nУ час, коли український народ переживає випробовування своєї єдності, у суспільстві з великою швидкістю поширюються ксенофобні та насильницькі настрої. Герої та героїні цієї некомерційної рекламної кампанії закликають мешканців міста до злагоди та примирення любов’ю.

Любов — ось що повинно об’єднувати усіх людей, незалежно від віку, статі, кольору шкіри, віросповідання, політичних поглядів, а так само — й сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності. Саме останні дві категорії чи не найчастіше використовується недобросовісними медіа 11823833_1083998664962118_526318218_nдля дискримінації конкретних осіб чи громадських об’єднань, для розділу суспільства на «своїх» та «чужих», «правильних» та «неправильних». На превеликий жаль, все частіше сексуальна орієнтація чи ґендерна ідентичність стають приводом для проявів насильства над такими самими людьми, як ми: чиїмось сином або донькою, братом чи сестрою, батьком чи матір’ю.

bAXAI4_YxwYМета цієї рекламної кампанії — показати запоріжцям, що любов — це синонім до слова «об’єднувати», а не «розділяти». Розповісти городянам та гостям міста, що для любові не важливі ані стать, ані ґендерна ідентичність. Герої та героїні соціальної реклами — звичайні українці, які виражають свою любов одне до одного: він — до нього, а вона — до неї. «Я тебе дуже кохаю» та «Я тебе також кохаю» — це слова, якими вони передають свої світлі почуття. Разом вони закликають суспільство побороти насилля по відношенню до ЛГБТ-людей, бути ввічливими та толерантними до оточуючих, а значить — досягнути миру та злагоди у суспільстві.

Ми віримо: кохання переможе ненависть!