Pages Menu Запорожский областной благотворительный фонд «Гендер Зед»
TwitterRssFacebook
Categories Menu

12.04.2016

До запорізького Queer Home'у завітала мандрівна фотовиставка «Наші рідні»

7HnZSU00Відвідувачі та відвідувачки запорізького Queer Home'у найближчого тижня можуть познайомитися з мандрівною фотовиставкою, що розповідає про стосунки ЛГБТ-українців та українок із близькими та рідними — цими днями до офісу Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед» завітала експозиція «Наші рідні».

Герої фоторобіт — члени та членкині громадської організації «TERGO», заснованої батьками та друзями наших ЛГБТ-співвітчизників та співвітчизниць.

«Коли ми з партнером зможемо розписатися, мама та Настя обов'язково будуть на нашому весіллі. Дітей ми теж плануємо» — такий коментар розміщено під однією зі світлин.

— Ми — батьки та родичі, друзі геїв та лесбіянок, бісексуалів та трансгендерних людей. Ми представляємо співтовариство, яке хоче підтримати тих, у кого інша сексуальна орієнтація чи гендерна ідентичність. Тільки завдяки повазі один до одного, дотримання права людини на самоідентичність, ми зможемо реалізувати наш повний людський потенціал, кожен окремо та всі разом, — коментувала фотовиставку Олена, мати та представниця батьківської ініціативи організації «TERGO».

Експозиція знаходитиметься у Queer Home'і до 19 квітня.