30 сентября в Запорожье в арт-центре LOFT Млин пройдет Фестиваль Равенства. Об этом сообщает 061.

“Перший Фестиваль Рівності у Запоріжжі у 2016-ому попри погрози та перепони з боку радикально налаштованих груп та відсутність підтримки влади, зібрав щонайменше дві сотні учасників”, – говорится в анонсе.

“Власне існування тут щорічної публічної платформи для усіх людей, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, національної та гендерної ідентичності є суттєвим кроком до якісних суспільних перетворень та звільнення Запоріжжя від його власних ярликів «колиски козацтва» та «міста металургів». А це – простір для перезавантаження та створення сучасних сенсів, наближення до нового відкритішого світу, у який рано чи пізно трансформується і запорізьке суспільство.

Саме мова наближення – є темою цьогорічного Фестивалю Рівності та запрошує подумати над шляхами подолання відстані, можливості почути і роздивитися інших, дозволити своїй та чужій інакшості перебувати поруч, не намагаючись змінити, пристосувати, віддалитися, викреслити, сховатись.Розмовляючи про наближення, ми послуговуватимемося лексиконом візуального мистецтва, нової драми та літератури”, – говорится в анонсе.

Вход на все мероприятия фестиваля будет бесплатным. Фестиваль будет проходить с 16:00 до 23:00 в арт-центре LOFT Млин.