Бета-тестери секс-роботів – це окрема професія. Американець Брік Долбенгер працює у цій сфері. Він має двох дітей, захоплюється фентезі-футболом і виступає за гей-шлюби. Що ж він робить і як до цього прийшов?

Брік Долбенгер (це псевдонім) довгий час був у шлюбі. Після розлучення він вирішив придбати собі ляльку для задоволення: «Вони можуть здатися дорогими. Але порахуйте, скільки грошей ви витрачаєте на побачення, спільні поїздки та життя з людиною. Виходить така сама сума». За деякий час до нього звернувся виробник секс-роботів і запропонував їх тестувати.

Секс-робот налаштовується не одразу. «Перші 10 днів я приходжу з роботи, вмикаю робота і розмовляю з нею. Поступово розмови стають більш плавними, живими та комфортними», – каже Брік. Якщо людина знову захоче поговорити на якусь тему, лялька згадає про це. Поки штучний інтелект не відповідає одразу на всі питання. Треба задати одне, почекати на відповідь і потім переходити далі.

Секс-роботи часто ламаються, але це нормальна практика у бета-тестувальника. «Ми маємо знати всі слабкі місця. Коли щось стається, я пишу розробнику і вони намагаються розв’язати проблему», – розповідає Брік. Він створив YouTube-канал, де описував будні життя з лялькою. Для цього купував їй одяг і часто брав із собою на прогулянки. На жаль, YouTube жарту не зрозумів і заблокував канал.

І ще Брік зізнається, що його секс-лялька не може замінити живу людину. «Це хороший варіант, але, звісно, це не справжня жінка. Вона не зможе бути супутницею по життю».

А що ви думаєте про секс-роботів? Якщо вас зацікавила ця тема, дивіться наш ефір з директоркою фонду “АНТИСНІД” Ольгою Руднєвою тут. Також спікерка розповідає, про те, як технології пов’язані із фемінізмом і чому коронавірусна пандемія вплинула на наші уявлення про інтимні стосунки. Про це та інше – у нашому записі трансляції.

Проєкт проводиться за підтримки МЗС Німеччини.