74-річна дитяча письменниця Жаклін Уїлсон повідомила, що вже 18 років живе у щасливих стосунках із жінкою. Її слова цитує The Guardian.

Камін-аут британка зробила одночасно з виходом нового роману “Люблю Френкі” про перші почуття 14-річної Френкі до найкрасивішої дівчинки у класі.

В інтерв’ю The Guardian Вілсон заявила, що ніколи не прагнула приховувати свою орієнтацію, і близькі люди давно знали про її гомосексуальність.

Зі своєю партнеркою Тріш письменниця познайомилася, коли розпався її шлюб із чоловіком, і їй вже було за 50 років.

Я ніколи не сиділа в жодній шафі. Це [камін-аут] — стара новина для всіх, хто мене знає”, — заявила Вілсон. — “Мабуть, єдиною, хто був вражений [моїми відносинами з жінкою], була мама. Але мене це не сильно здивувало, тому що вона ненавиділа і мого колишнього чоловіка, та й ніколи не схвалювала нікого з моїх друзів“.

theguardian.com

Вілсон додала, що раніше вона не писала про кохання між представниками однієї статі, так як завжди розповідала історії про дітей з проблемами, а “в тому, щоб бути гомосесуальним/ною, проблеми немає“.

Вілсон прославилася творами для дітей та підлітків, які зачіпають теми розлучення, усиновлення та життя в дитячому будинку. Славу їй приніс “Щоденник Трейсі Бикер”, опублікований 1991 року. Книга лягла в основу популярного британського телесеріалу “Історія Трейсі Бикер”, який успішно йшов з 2002 по 2005 роки на телеканалі CBBC.