Британський актор Деніел Крейґ, відомий за роллю Джеймса Бонда у фільмах однойменної франшизи, зізнався, що відвідує гей-бари «скільки себе пам’ятає», бо почувався там у більшій безпеці. Про це він заявив у подкасті Lunch with Bruce, опублікованому 12 жовтня, пише Громадське.

За словами актора, у закладах для гетеросексуалів вечори «досить часто» закінчувалися масовими бійками. У гей-барах, пригадує Крейґ, «усі були спокійними, і тобі не треба було заявляти про свою сексуальність». Він пригадав зустріч із ведучим подкасту Брюсом Боззі в Лос-Анджелесі, коли чоловіків зафільмували на виході з гей-бару в обіймах. Тоді таблоїди припустили, що Крейґ — одружений батько двох дітей — може приховувати щось щодо своєї сексуальності.

Як нагадує The Guardian, Крейґ і раніше робив подібні заяви — зокрема ще у 2019 році підтвердив, що цілувався з актором Рамі Малеком, який зіграв головного злодія в останньому фільмі бондіани «Не час помирати». «Суть у тому, що так просто легше розслабитися, тож я цілую всіх головних акторів-чоловіків, із якими граю», — сказав тоді Крейґ.

Заяву британського актора спільнота ЛГБТ+ загалом сприйняла схвально, але деякі засудили спроби Крейґа залицятися до дівчат у гей-барах. Про неї почали писати на тлі дискусії, що розгорнулася після відео в TikTok про те, чи можуть гетеросексуали відвідувати ЛГБТ-заклади.