У березні у Запоріжжі відбувся черговий тренінг «Школи Толерантності» на тему сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

Учасниками та учасницями тренінгу, що проходив з 15 по 17 березня, стали в основному активісти та активістки соціальної сфери, а також спеціалісти та спеціалістки соціо-гуманітарної сфери. До Запоріжжя вони приїхали з різних куточків України: Києва, Дніпра, Тернополя, Смілої, Чернігова, Херсона, Миколаєва.

Тренінг організував Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», залучившись підтримкою фонду “Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє” (EVZ).

В ході тренінгу під керівництвом досвідчених тренерів та тренерок учасники та учасниці розглянули вичерпну інформацію стосовно сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, актуального наукового погляду на гомо- , бісексуальність та трансґендерність.

Присутні також навчилися коректно надавати соціальні послуги клієнтам – без стигматизації, та вчасно перенаправляти їх до інших спеціалістів, наприклад, психологів та психологинь.

«Школа толерантності. Протягом трьох днів маю можливість долучитися до принципів консультування ЛГБТ, робота з батьками та руйнування міфів та стереотипів щодо ЛГБТ спільноти» — написала учасниця Катерина.