Створення платформи для об’єднання людей, небайдужих до рівних прав для ЛГБТ-людей. Саме така ідея закладена у Форум союзників та союзниць ЛГБТ, який, незважаючи на посилення карантинних заходів, відбудеться вже 23-24 жовтня у форматі онлайн!

Захід розрахований на представників та представниць найрізноманітніших галузей, зокрема але не обмежуючись, соціальної сфери, медіа, блогерства, психології тощо, які мають досвід або прагнуть отримати досвід роботи з ЛГБТ-тематикою чи з ЛГБТ-спільнотою.

Клацніть для перегляду у повному розмірі

Під час Форуму ми разом обговоримо те, яким чином союзники та союзниці з числа НЕ-ЛГБТ-організацій, ініціатив чи медіа можуть змінювати ставлення до ЛГБТ-спільноти, сфери впливу, шляхи пошуку нових союзників.

По завершенню Форуму для його учасників та учасниць буде оголошено конкурс концепцій для отримання мінігрантів: представники та представниці організацій чи ініціатив, які надішлють найкращі ідеї просвітницьких заходів з тематики СОГІ, просування ідей рівності та толерантності до ЛГБТ-спільноти, отримають фінансування на їх проведення у своїх містах.

Дивіться трансляцію у нашому YouTube та Facebook, а також на нашому сайті — трансляція з’явиться у цій статті в дні Форуму.

Реєстрація відбувається за лінком: https://forms.gle/Kkh8MrY4iroH6oJP8. Вона дозволить:

  • отримати інформаційні матеріали та презентації,
  • брати участь у конкурсах та вигравати призи під час проведення заходу,
  • позмагатися у конкурсі концепцій по завершенню Форуму.

Захід здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.