Автор: Кирило Філатов

 

Брістольська викладачка втратила посаду після гомофобних заяв. Жінка сказала студенці-лесбійці, що та «горітиме в пеклі», пише Pink News.

Свєтлана Павелл працювала в Академії тренінгової освіти для студентів зі складною поведінкою. На одному з уроків, згідно заяві свідка, жінка дозволила собі гомофобні висловлювання. Вона сказала студентці, що та «була поганою християнкою через її гомосексуальність, тому відправиться до пекла». Також Свєтлана Павелл порівнювала гомосексуальність із вбивством і зазначала, що «вона викладачка, тому завжди права».

Жінку звільнили через «грубі неправомірні дії». Після цього Свєтлана Павелл заручилася підтримкою релігійної групи «Християнський релігійний центр». І звернулася до суду, стверджуючи, що її звільнили «просто через те, що Бог любить всіх».

Втім, суд не задовольнив позов Свєтлани Павелл. «Позивачка втратив контроль над класом. Її поведінка викликала обурення учнів та батьків. Рішення про звільнення не пов’язані з релігійними переконаннями», – заявив суддя Максвелл.

У свою чергу, організація «Humanists UK» зазначила: «Подібна ситуація, коли вчитель намагається бути жертвою, може вплинути на інших вчителів, які хочуть передати свій фанатизм учням».