Романтичне побачення, вечір із подругою чи другом, або п’ятничні посиденьки на кухні з мамою чи татом… У будь-якій ситуації келих з ароматним вином буде доречний, пишуть на сайті Нового Каналу. Цей легкий напій люблять майже усі, а завдяки широкій гамі смаків можна обрати будь-яке вино, орієнтуючись на особисті уподобання. Біле солодке, рожеве напівсолодке, червоне сухе… Вибір величезний! Але мало хто знає, що колірна палітра вин нещодавно поповнилася ще однією стильною новинкою – блакитним вином.

Ця креативна ідея вперше спала на думку власникам одного з голландських винних домів після чергового гей-параду в Амстердамі. Першу партію блакитного вина розкупили буквально за добу, і з нетипового напою воно миттєво перетворилося на трендову новинку.

Творці вина небесного кольору самі не очікували, що їхній продукт викличе такий ажіотаж.

Насправді ж нічого незвичайного у складі блакитного вина немає. Це просто кілька різних сортів винограду змішані між собою, приправлені краплею харчового барвника кольору індиго, який у поєднанні з рослинним пігментом у шкірці винограду дає прозорість.

Та мало хто при покупці такого вина женеться за смаковими якостями. Блакитне вино чарівно виглядає у келиху, додаючи будь-якій атмосфері казковості та якоїсь ірреальності.

Італійські конкуренти, бачачи, що блакитне вино зацікавило публіку, вирішили не відставати, і незабаром теж випустили цілу лінію блакитних вин. Сьогодні таке вино можна знайти у багатьох італійських алкогольних брендів.

Щоправда, в Україні його купити у звичайних магазинах поки що не можна, але виробники обіцяють вже зовсім скоро доправити цю новинку і до нас. Коштуватиме воно близько 10-12 євро.