Один з генералів британської армії, що служив у Афганістані та Іраку, планує здійснити камінг-аут, ставши таким чином першим високопоставленим офіцером у Британії, що визнав свою гомосексуальність. Через свій вихід офіцер сподівається сприяти тому, щоб визнання власної гомосексуальності не означало б “кар’єрного самогубства”, пише The Telegraph.

Гомофобне знущання й наруги залишаються дуже поширеними в армії, незважаючи на спроби Міністерства оборони з поліпшення цієї ситуації, заявив він.

“Я дійсно впевнений що насправді це ніколи не заважало мені служити королеві та країні», – наводить слова офіцера видання. – “Я був розгублений, але врешті-решт я дозволю собі зроби камінг-аут. За останні кілька тижнів я дійсно почав запитувати себе, чи не настав час для когось мого рангу висловитися й сказати, що ви можете служити своїй країні на найвищому рівні Збройних Сил, будучи при цьому в гей-чоловіком чи жінкою”.

Видання зазначає, що поки офіцер говорив на умовах анонімності, оскільки високопоставлені офіцери, як правило, мають запитати схвалення міністрів, перш ніж говорити з пресою.

Також британський офіцер сказав, що прийме остаточне рішення щодо камінг-ауту в найближчі тижні.