Державне агентство України з питань кіно виділило 20 мільйонів гривень на фільм «Мій юний принц», який розповідає про одностатеві стосунки двох чоловіків. Про це йдеться на сайті Держкіно.

Так, загальний бюджет стрічки становитиме 25 мільйонів гривень, із яких 20 мільйонів — державні. Фільм розповідає про 17-річного підлітка Поля з хворою психікою. Він живе в шикарному маєтку, веде розгульний спосіб життя і проявляє нездорову прихильність до власної матері Софії, яка живе разом з ним. 

Згодом у житті Поля і Софії з’являється молодий хлопець Антуан і його батько Марк. У Поля починаються стосунки з Антуаном, а у Софії — з Марком. Проте зрештою у житті головних героїв стається трагедія.

Як пише видання Yabl, продюсером і сценаристом фільму є Олексій Гладушевський, який також був продюсером телесеріалу «Перші ластівки». У 2008 році вийшов український фільм «Сафо», у якому теж порушували тему ЛГБТ-стосунків. Проте його режисером був британець. Натомість стрічка «Мій юний принц» стане першим повнометражним художнім фільмом про ЛГБТ-стосунки, який створять в Україні й виключно українською командою