До міського голови Запоріжжя Буряка Володимира Вікторовича, а також до керівництва Національної та патрульної поліції України у Запорізькій області із закликом посприяти безпечному та успішному Маршу ЗапоріжжяПрайд звернулися Посольства Канади, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Швеції, Швейцарії, Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, Фінляндії та Кіпру, а також Консультативна місія Європейського Союзу, Делегація Європейського Союзу в Україні і Канадська поліцейська місія в Україні.

Лист до міського голови Запоріжжя

Зображення 1 з 2

Аналогічні листи були направлені до керівництва Національної та патрульної поліції України в Запорізькій області

Дипустанови закликали адресатів вжити всіх належних заходів для забезпечення безпеки всіх учасників та учасниць Прайд-маршу 20-го вересня 2020 року, а також наголосили на важливості підтримки взаємодії між міською владою, правоохоронцями та організаційним комітетом стосовно визначення безпечних маршрутів під час та по завершенні Маршу.

Захист прав людини, унеможливлення дискримінації та насильства, забезпечення толерантності та поваги до розмаїття та рівності для всіх, включаючи представників спільноти лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інтерсексів (ЛГБТІ), є одним із основоположних обов’язків будь-якого органу влади. З огляду на зазначене, ми звертаємося до Вас із проханням вжити всіх необхідних заходів для того, щоб забезпечити безпеку всіх учасників Прайд-маршу.

Окрім цього, окремі представники та представниці амбасад виявили бажання особисто взяти участь у Марші Запоріжжя Прайд 2020 аби продемонструвати свою підтримку.

Раніше до голови Запоріжжя із закликом надати всебічну підтримку ЗапоріжжяПрайду вже звертався обер-бургомістр Мюнхена Дітер Райтер та низка українських неурядових організацій, зокрема благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя», громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ», громадська організація «Українське жіноцтво», Альянс громадського здоров’я, Edison Space Coworking.

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» та Організаційний комітет ЗапоріжжяПрайд 2020 висловлюють свою вдячність Делегації ЄС, Консультативній місії ЄС, Канадській поліцейській місії, обер-бургомістру Мюнхена та посольствам іноземних держав в Україні за невтомну і послідовну працю на ниві підтримки і сприяння захисту прав людини, поширення толерантності, поваги до різноманіття та рівності для всіх, включаючи представників та представниць ЛГБТ-спільноти в Україні. Ми також дякуємо за підтримку нашим партнер(к)ам у регіоні та в Україні в цілому.

Стеж за ЗапоріжжяПрайдом у Instagram та Facebook.