Називати речі своїми іменами – зовсім не про Disney. Здавалось би, революційний крок для нового фільму «Круїз по джунглях». Насправді – лише відважний натяк. Після пробних показів кінокритики не змогли оминути повз увагу такий сюжетний промах, пише VoiceShowBiz.

Неабияк ефектна сцена: один із персонажів розповідає головному герою, Френку, прикру історію свого особистого життя. Актор Юен Мак-Грерог намагався якомога доступніше пояснити глядачу, що жінки його не цікавлять. Втім, не використовуючи слова «гей». Подібні сюжети про гомосексуальну орієнтацію неприйнятні у сучасному суспільстві, тим паче в США.

Мак-Грерог роз’яснив «Френку», що сім’я не одноразово намагалась його одружити, навіть знайомила із представницями протилежної статі. Проте, безрезультатно. Єдина людина, що прийняла факт того, що він гей – його сестра Лілі, яку зіграла Емілі Блант.

Глядачі вражені, і не лише хорошою кінороботою. Забракло дефініцій. Disney наважився на розкриття раніше не обговорюваних тем, але фінальній картині не вистачило відвертості. У будь-якому разі, це лише перший крок. Дещо несміливий, проте, будемо сподіватись – не останній.

Офіційна прем’єра діснеєвської стрічки «Круїз по джунглях» очікується на 2020 рік. Більш точної дати поки не відомо.