Нещодавно законопроєкт про Інститут реєстрованих партнерств пройшов третій Комітет, а далі буде ще один, і ще один, і ще один… І не факт, що в тих Комітетах будуть депутати та депутатки, що розуміють важливість прийняття цього законопроєкту. А без схвалення комітетів шанси у законопроєкту бути прийнятим – дуже низькі.

І гомофоби підливають масла у вогонь та спамлять депутатів/ок листами, де просять голосувати “проти”. Тому нам з тобою треба зробити набагато більше, і перевершити кількістю нашиї опонентів

Розповідаємо, як допомогти прийняттю закону про Інститут реєстрованих партнерств.

 

Етап #1 – надсилання через електронний кабінет листів депута(к)ам, які входять в профільні комітети, що розглядатимуть законопроєкт 9103:

 1. Заходь в Електронний кабінет громадянина на сайті Верховної Ради (реєстрація займе буквально 2 хвилини)
 2. Натисни на “СЕРВІСИ”, далі на “ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН” та “СТВОРИТИ ЗВЕРНЕННЯ”
 3. Заповни поля з номером, поштою і так далі, та переходь до “ЗАГОЛОВОК ЗВЕРНЕННЯ” – напиши там “ПІДТРИМАЙТЕ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ЦИВІЛЬНІ ПАРТНЕРСТВА №9103”
 4. У полі “АДРЕСАТ” вкажи “Комітети ВР”, а в “КОМІТЕТИ” обери “Комітет ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики”
 5. У полі “ВИД ЗВЕРНЕННЯ” обери “Заява”
 6. В “ТЕМАТИКА ЗВЕРНЕННЯ” обери пункт “Забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян…”
 7. Залишилось завантажити і відправити файл звернення. Ти можеш обрати один з наших шаблонів (ось тут посилання на шаблони заяв). Щоб зберегти обрану заяву собі на комп’ютер – клікни на шаблоні правою кнопкою миші та вибери “завантажити”. ВАЖЛИВО: зміни всю інформацію, яка в завантаженому документі виділена жовтим (ПІБ, адреса, пошта, дата), встав фото свого підпису та збережи відредаговану заяву в форматі word чи pdf. 
 8. Можеш сміливо натискати “НАДІСЛАТИ”
 9. Те ж саме пророби і з рештою комітетів, які розглядатимуть законопроєкт. Тобі вже буде набагато простіше, адже всі заготовки в тебе є, ти просто механічно змінюватимеш назви комітетів. Ось список решти комітетів:
  • “Здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування”
  • “Соціальної політики та захисту прав ветеранів”
  • “Національної безпеки, оборони та розвідки”
  • “Фінансів, податкової та митної політики”
  • “Аграрної та земельної політики”
  • “Економічного розвитку”
  • “Антикорупційної політики”
  • “Бюджету”
  • А ще ти можеш окремо вибрати в полі “Адресат” – “Народні депутати України” та вибрати “надіслати усім 405”. Багато листів не буває ;-)

Етап #2 – надсилання персональних листів депутат(к)ам на їхні електронні пошти:

 1. Тут все простіше: за цим посиланням є список депутатів та депутаток, що входять в склад  Комітетів, які можливо будуть розглядати законопроєкт. Через свою електронну пошту треба відправити їм особистого листа.
 2. Натисни “Створити новий лист”.
 3. Скопіюй усі електронні пошти та встав у рядок Адресата.
 4. В темі листа напиши: ”ПІДТРИМАЙТЕ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ЦИВІЛЬНІ ПАРТНЕРСТВА №9103”
 5. В тілі листа можеш написати
  “Шановні народні депутати,

  прохання підтримати дуже важливий законопроєкт 9103. Усі деталі – в прикріпленому файлі.

  З повагою,
  (ваше ім’я та прізвище)”

 6. Прикріпи ту саму заяву з першого етапу, та натискай ”НАДІСЛАТИ”

 

Вітаємо тебе! Ти в повному можливому обсязі підтримав/ла законопроєкт №9103.