Джамала розмістила на своїй сторінці в Instagram знімок, на якому вона сфотографована на тлі гей-прапору. Фото Джамала зробила в столиці Швеції Стокгольмі. Про це пише Znaj.

Передплатники співачки пояснили в коментарях, із чим пов’язана ця публікація.

“На шведському ранковому шоу якраз і говорила, що підтримує ЛГБТ-спільноту. Також вона сказала, що в дитинстві над нею знущалися через її національність, і вона не хоче, щоб гнобили кого-небудь. Будь-то представник національної чи іншої меншини” , – написав користувач з ніком olheless.

Прапор-веселка, на тлі якого сфотографована українська співачка, відомий іще як прайд-прапор чи прапор свободи. Він також є інтернаціональним символом спільноти лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів і руху на підтримку прав людини в її стосунках.

Традиційно прапор складається з шести поздовжніх смуг, кольори яких ідуть зверху вниз відповідно до порядку спектра: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій і фіолетовий.

Прапор використовується на гей-прайдах та інших громадських акціях, вивішується в гей-кварталах, на будівлях ЛГБТ-організацій, gay-friendly закладів і таке інше.

Символічно цей прапор відображає єдність і рівність у різноманітності – всі люди рівні, як кольори в веселці, немає кращого чи гіршого, лише в різноманітності краса світу й лише в єдності його сила. Веселковий прапор є уособленням концепції “гей-прайду” та відкритості.