Джаред Поліс велику увагу приділяє підтримці іммігрантів та біженців, пише газета Експрес. А ще він охоче готує двом своїм дітям страви за рецептами бабусі Дори — зокрема, налисники із сиром.

Джаред Поліс, новий губернатор штату Колорадо, своєї орієнтації ніколи не приховував. Однак завжди добивався, аби його передусім сприймали як політика, а не представника ЛГБТ-спільноти. І, схоже, це йому вдалося — адже здобув більшість голосів у штаті, який донедавна називали “країною ненависті” за ставлення до геїв.

Що таке ненависть, у його родині знають дуже добре. Адже прадід і прабабуся Поліса змушені були втекти з України через єврейські погроми. А нині їхній нащадок є шанованим політиком, одним із 10 найбагатших членів Конгресу США.

Мати Джареда, С’юзен Поліс Шуц — поетеса. Тато, Стівен Шуц — художник із фізико-математичною освітою. Вони обидвоє у 1960-ті підтримували рух хіпі, і під впливом батьків син виріс переконаним пацифістом. Вони мали невеликий бізнес — випускали вітальні листівки, а згодом і книжки під брендом Blue Mountain Arts.

Експрес

У 19 років, навчаючись у Принсоні, Поліс створив компанію, що надавала доступ в інтернет — і пізніше продав її за 23 мільйони доларів. У 1996 році Джаред розвинув сімейну ідею — створив веб-сайт із безплатними листівками Bluemountain.com. Через три роки за нього заплали шалені гроші — 430 мільйонів доларів! А заснований у 1998-му інтернет-сервіс продажу й доставки квітів ProFlowers у Поліса купили через сім років за 477 мільйонів доларів.

Нині статки Поліса оцінюють у 390 мільйонів доларів.

Ставши мільйонером, Джаред заснував благодійний фонд і зайнявся підтримкою освітньої галузі.

Із 2009 року Поліс представляє свій штат у Конгресі — його обирали туди п’ять разів поспіль.

Сприяння сімейному бізнесу, розширення медичного страхування на членів сімей — важливі пункти передвиборчої кампанії Джареда. Поліс також обіцяв покращити  медичне обслуговування у селах, забезпечити якісний інтернет у сільській місцевості, а ще — перевести штат уже до 2040-го винятково на відновлювальні джерела енергії, аби зберегти його унікальну природу.

The Washington Post

Поліс закликає усіх жити в любові — і показує приклад. Разом із багаторічним партнером Марлоном Рейсом вони всиновили уже двох дітей — Каспіану Джуліусу вже 7 років, доньці Корі Баруші — три. А познайомилися чоловіки, до речі у синагозі, куди регулярно ходять.