Джим Парсонс в тандемі з Грегом Барланті знімуть хроніку про історію руху ЛГБТ за права людини.

Як передає The Hollywood Reporter, актор Джим Парсонс, відомий за роллю Шелдона Купера в ситкомі «Теорія великого вибуху», візьме участь у створенні документального серіалу для HBO Max, який буде присвячений поворотним моментам і знаковим персонам в історії ЛГБТ-руху в США. Партнером Парсонса по розробці цього проекту виступить сценарист і продюсер Грег Барланті. Серіал отримав назву Equal («Рівні»), передає Хроніка.інфо.

Проект складатиметься з чотирьох частин. Кожен з епізодів тривалістю близько години розповість про ті події в історії ЛГБТ, які з якихось причин не отримали належного розголосу. Серіал буде відрізнятися висококласними історичними реконструкціями, а також демонстрацією недоступних раніше відеоматеріалів. Крім того, у фільмі з’явиться ряд піонерів ЛГБТ, в числі яких Гаррі Хей, «Дочки Білітіс», Крістін Йоргенсен і Байард Растин. Четвертий епізод буде повністю присвячений Стоунволским бунтам, а також першому в історії прайду.

У червні ми відзначили п’ятдесяту річницю Стоунволлскіх бунтів, які поклали початок новій епосі в історії ЛГБТ. Нехай загальна канва цих подій відома, але багато про що нам ще належить дізнатися – це дивовижні історії патріотів, людей мистецтва і мислителів, які внесли свій вклад в розвиток ЛГБТ. Настав час поділитися цими історіями, — заявила Дженніфер О’Коннелл, відповідальна в HBO Max за документальні проекти.

Вибір Парсонса і Барланті в якості головних авторів нового проекту невипадковий, оскільки обидва відкрито визнають свою приналежність до ЛГБТ. Про дату виходу «Рівних» поки не повідомляється.