Едді Редмейн поділився враженнями від знімання фільму “Дівчина з Данії”. Зокрема, актор зізнався, що якби зараз отримав запрошення зіграти транс*людину, то відхилив би пропозицію.

У 2015 році Едді Редмейна затвердили на роль Лілі Ельбетранс*жінку, яка першою наважилася на хірургічний перехід. Тоді актор отримав визнання критиків та навіть номінувався на “Оскар”. Тоді ж широко обговорювалося, чи можуть цисгендерні чоловіки грати трансгендерних персонажок. “Зараз би я не зробив цього. Я вирішив долучитися до стрічки з найкращими намірами, але це було помилкою. Проблема дискусії в тому, що у багатьох людей нема стільця за цим столом. Ми повинні вирівняти цей процес, інакше дебати продовжаться”, – заявив Редмейн в інтерв’ю The Times of London.

Фільм “Дівчина з Данії” зняв режисер Том Хупер. Алісія Вікандер, яка також з’явилася у фільмі, отримала за свою роботу “Оскар” в номінації “Найкраща акторка другого плану”. Стрічка на ЛГБТ-тему була заборонена в Катарі, Об’єднаних Арабських Еміратах, Омані, Бахрейні та Малайзії.

Дивіться трейлер фільму “Дівчина з Данії” нижче: