Американський актор Елліот Пейдж став продюсером документального фільму “Моє ім’я”. Його прем’єра відбудеться у лютому. , повідомляє Pink News.

Режисером фільму став італієць Ніколо Бассетті. Стрічка розповідає про його сина, що є транс* людиною, а також чотирьох його друзів. Всі вони подорожують і поступово приходять до розуміння своєї гендерної ідентичності. Також герої стикаються з різними проблемами у суспільстві, яке не приймає їхню трансгендерність. “Мій особистий батьківський досвід допоміг мені знайти впевненість у собі. Я намагався зрозуміти емоції людей у цьому документальному фільмі та побудувати довірливі стосунки”, – відзначив Ніколо Басетті.

Сам Пейдж додав, що має велику честь долучитися до команди фільму. “Ніколо Басетті консультувався зі своїм сином протягом знімання. В цьому фільми так майстерно описані всі частини людини, які формують її ідентичність”, – заявив актор.

Фільм “Моє ім’я” покажуть у лютому 2022 року на Берлінському кінофестивалі. Скоріше за все, подивитися стрічку всі охочі зможуть протягом цього року, але дата прем’єри в інтернеті поки залишається невідомою. 

У 2021 році Елліот Пейдж дав велике інтерв’ю журналістці Опрі Вінфрі. Він розказав про прийняття своєї трансгендерності та камін-аут. Подивіться трейлер інтерв’ю нижче.