34-річний канадський актор Елліот Пейдж, який зробив камінг-аут, дав перше після цього інтерв’ю. Про це повідомляють Букви із посиланням на Los Angeles Times.

У відвертій розмові з телеведучою Опрою Вінфрі транс*актор розповів про свій шлях до об’єднання зі своїм істинним “я”, важливість підтримки для транс*людей, сплеск анти-транс-законодавства, що розглядається в різних штатах США, та багато іншого.

Це інтерв’ю знаменує собою перше інтерв’ю Пейджа на камеру з моменту його грудневого поста в соціальних мережах, в якому він оголосив свою стать і нове ім’я.

Всі трансгендери різні, і я говорю тільки виходячи з власного досвіду. Мені здається важливим це сказати, коли є такий недолік репрезентативності та дезінформації. Я просто думаю, що важливо уточнити, що я говорю лише виходячи зі свого власного досвіду”, – сказав на початку інтерв’ю актор.

Пейдж і Вїнфрі також обговорили зростаючий сплеск анти-транс-законодавства, що розглядається і приймається в різних штатах, багато з яких зачіпають транс*молодь. Сюди входять закони, що забороняють трансгендерним дівчатам перебувати в шкільних спортивних командах, закони, спрямовані на запобігання отримання транс*неповнолітніми послуг, що підтверджують гендерну приналежність, і закони, що дозволяють медичним працівникам відмовляти трансгендерам в неекстренній медичній допомозі.

Я вважаю, що люди хочуть стерти трансгендерних людей з лиця землі. Вони не вірять, що ми існуємо, і вони не хочуть, щоб [ми] існували. А зараз основна тактика – атакувати транс*дітей. … Цих дітей використовують як політичних пішаків в боротьбі з законом про рівність, який республіканці не хочуть приймати”, – зазначив актор.

Пейдж також наголосив, наскільки важлива самоосвіта, щоб підтримувати транс*життя. А трансгендерній молоді він пообіцяв і далі говорити відкрито про проблеми ЛГБТ.

Я збираюся і далі робити все можливе, щоб спробувати допомогти цьому суспільству змінити його ставлення до трансгендерів”, – резюмував Елліот.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Допис, поширений Apple TV (@appletv)